IMG-4941
IMG-4940
IMG-4939
IMG-4938
IMG-4937
Kategorie
Informacje

X Konferencja z cyklu słodko-gorzki świat osób niepełnosprawnych

Informacja dla gości zaproszonych na konferencję z cyklu „Słodko-gorzki świat osób niepełnosprawnych”.
Na potrzeby informacji i promocji niniejszego wydarzenia organizator – Zespół Szkół Specjalnych im. Jan Brzechwy w Kędzierzynie-Koźlu, będzie utrwalał przebieg konferencji w formie zdjęć cyfrowych, które zostaną opublikowane na stronie internetowej www.szkolabrzechwy.pl oraz na profilu Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w mediach społecznościowych Facebook, co może skutkować publikacją wizerunku osób biorących udział w konferencji.
Pełna informacja o zakresie i zasadach przetwarzania danych osobowych dostępna jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − dziesięć =