„Żyjmy zdrowo i sportowo”- spotkanie integracyjne

Wczoraj w naszej szkole uczniowie klas przysposabiających do pracy gościnnie przyjęli uczniów PSP nr 3 z Kędzierzyna-Koźla (Azoty) pod opieką n-la p. Izabeli Iwanejko. Spotkanie integracyjne pod hasłem "Żyjmy zdrowo i sportowo" przebiegło w miłej atmosferze. W programie znalazły się: warsztaty kulinarne z cyklu "zdrowie na talerzu". Uczniowie wspólnie przygotowali zdrowy sok z jabłek i pyszne leczo. W trakcie gotowania na trzech boiskach rozegrano międzynarodowy turniej bocce. Po rozgrywkach sportowych spotkaliśmy się na przygotowanym przez uczniów wspólnym ciepłym posiłku. Na zakończenie spotkania uczniowie PSP nr 3 przekazali uczniom klas pdp własnoręcznie wykonane bransoletki i słodkie upominki. Ponieważ czas spędzony wspólnie wszystkim się podobał planujemy w przyszłości kolejne spotkania.